PARFÜMLER BUZDOLABINDA NASIL TAZE TUTULUR?

Evet kesinlikle! Özellikle sıcak yaz aylarında parfümünüzü taze tutmanın en iyi yolu buzdolabında saklamaktır.

Parfüm sürmek kolaydır; nabız noktalarınıza biraz püskürtün ve hazırsınız. Ama saklamanın en iyi yolu? Bu bazen kafa karıştırıcı olabilir. Bu yüzden CYGNUS’da en sevdiğiniz kokunun daha uzun süre taze kalmasına yardımcı olacak birkaç basit ipucu paylaşıyoruz. Parfümü buzdolabında tutmanın neden iyi bir fikir olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin

 

PARFÜM BUZDOLABINDA SAKLANMALI MI?

Evet kesinlikle! Özellikle sıcak yaz aylarında parfümünüzü taze tutmanın en iyi yolu buzdolabında saklamaktır. Güneş ışığı, radyatörlerden gelen ısı ve sıcaklık değişiklikleri parfümü zamanla yok edebilir, ancak serin, karanlık buzdolabında saklandığında yıllarca dayanabilir.

 

TAZE NOTALARA SAHİP PARFÜMÜ SERİN TUTUN!

Bağımlı olduğunuz o ışıltılı narenciye notaları? Canlı ve enerjik kokabilirler, ancak daha çabuk bozulma eğiliminde olduklarından raf ömürlerinin kısa olmasıyla da tanınırlar. Bu nedenle, serinletici bir parfümü buzdolabında soğutmak sadece daha stabil kalmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda maksimum etki sağlar.

Limon ve greyfurttan portakal, bergamot ve mandalinaya kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda karşı konulamaz lezzetli seçenek var. Ancak, bunaltıcı bir günde parfümünüzün kokusunu kaybetmek istemezsiniz.

 

PARFÜMÜ KESKİN KOKULU YİYECEKLERDEN UZAKTA SAKLAYIN!

Spoiler uyarısı: Hiç kimse bir parfüm sıkmak ve yemek artıklarını koklamak istemez! Kokularınızı buzdolabında saklarken, parfümü keskin kokulu yiyeceklerin yanına koymadığınızdan emin olun. Parfümünüzü kendi kabında koyun; bu sayede buzdolabındaki hiçbir şeyle temas etmeyecektir. 

Yenecek kadar güzel kokan kokular için neden vanilya, karamel, badem ve bal notaları içeren gurme bir koku denemiyorsunuz? Hemen Cygnus parfümlerine göz atın.

 

KULLANMADAN ÖNCE PARFÜMÜNÜZÜ SADECE 20 DAKİKA SOĞUTUN!

Buzdolabında 20 dakika bekletilmiş taze bir su kokusu püskürtmek, kendinizi ciddi anlamda havalı hissetmenizi sağlayabilir. Sıcak bir yaz gününde yapılacak mükemmel bir şey. Bu nedenle, su şişelerinden kurtulun - güneş göründüğünde serinlemek için ihtiyacınız olan tek şey bu!

Bizi anında güneşli Akdeniz'in kıyılarına götüren her şeyi seviyoruz ve Cygnus’un M310 esintisi bizi mutlu yerimize götürecek olan şey. Parfüm içeriğimizde ihtiyacınız olduğunda size bir enerji patlaması verecek kadar ferahlatıcı içerikler var.

 

PARFÜMÜNÜZÜ SIKTIKTAN SONRA SERİN BİR YERE KOYUNUZ.

Aşırı sıcaklık değişimi bir kokuyu mahvedebilir, bu nedenle parfümünüzü sıktıktan sonra doğrudan buzdolabına geri koyarak soğumasını sağlayın. Parfüm asla güneş ışığıyla doğrudan temas halinde olmamalıdır, bu nedenle bir dahaki sefere tekrar kullanmak istediğinizde tekrar buzdolabına yönelin!