PARFÜM HANGİ NABIZ NOKTALARINA SÜRÜLMELİ?

Kapıdan çıkmadan önce bileklerinize hızlı bir sprey sıkan türden bir parfüm kullanıcısı mısınız? Eğer öyleyse, parfümünüzden veya tıraş losyonunuzdan en iyi şekilde yararlanamadınız demektir!

Kapıdan çıkmadan önce bileklerinize hızlı bir sprey sıkan türden bir parfüm kullanıcısı mısınız? Eğer öyleyse, parfümünüzden veya tıraş losyonunuzdan en iyi şekilde yararlanamadınız demektir! Kokunun mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını istiyorsanız, vücudunuzdaki kokunuzu vurgulayacak diğer nabız noktalarına bakın.

 

İLK OLARAK, NABIZ NOKTASI NEDİR?

Nabız noktası, vücutta, bileğin içi gibi deri yüzeyinin yakınında kanın pompalandığı bir alandır. Parfüm vücudun sıcak bölgelerine püskürtülmeyi sever, bu da nabız noktalarını en sevdiğiniz koku için ideal bir yer haline getirir.

Vücutta parfümünüzü sıkabileceğiniz veya sürebileceğiniz birkaç nabız noktası vardır, ancak kokudan gerçekten en iyi şekilde yararlanmak için neden bu yerlerden birini denemiyorsunuz?

 

DİRSEK İÇİ

Dirseğinizin içi ısı yayar, bu da orayı parfümünüzün oturması ve ömrünü uzatması için harika bir yer haline getirir.

 

DİZLERİNİN ARKASINA

Evet, başka bir garip nabız noktası daha! Ama kesinlikle harika bir fikir! Bir dahaki sefere bir şort, etek veya elbise giydiğinizde bu numarayı deneyin. Dizlerimizin arkasındaki bölge oldukça yumuşaktır ve genellikle çok sıcaktır dizlerinizin arkasındaki yumuşak kısım üzerine parfüm sıkmak için mükemmel bir yerdir.

 

KULAKLARININ ARKASINDA

Kişisel parfüm seçiminiz sizi neşelendiriyor, öyleyse neden yakınınıza gelen herkesle paylaşmıyorsunuz? Kulağınızın arkasına parfüm sıkmak, yalnızca sürekli bir koku dalgası alacağınız anlamına gelmez, aynı zamanda biri sizinle konuşmak için eğildiğinde onlar da parfümünüzün muhteşem kokusunu alacaktır! Mükemmel bir koku özgüveninizi yükseltir. İnsanların sizlere bakış açısını değiştirir ve daima temiz kokmanıza olanak sağlar.